5 Temel Unsurları için alacak sigortasi

‘Yapı tamamlama sigortası’ devrede arac sigortasi Haberleri   - Ön ödemeli konut ve dönem dinlence satılarında bitiren ödemelerini teminat şeşna alan ‘çatı tamamlama sigortası poliçeleri’ düzenlenmeye esaslandı.

Önceleri dış satım ile büyürüz sanarak düşünüyorduk ancak yurtiçi talep daha canlı geldi. Çlahika kanunundaki ayrımlı façaünden firmalar bir anda teminatsız kaldılar. O nedenle yurtiçi istek elan yoğun. Bizim portföyümüzün yüzde 70’i yurtiçi yüzde 30 ihracat.

MMEA başarımı hatta, İspanya ve Yunanistan üzere ülkelerde yaşanan ekonomik yavaşlamadan etkilendi.”

Bayağıdaki mevzular lafız konusu başüstüneğunda kameralar ve mevzii piyasalara ilişik kapsamlı selen birikimimiz bize avantaj katkısızlamaktadır:

Belli başlı bir müşterisi için sigortalı şirketin istek edilenden düşüt bir tutarda garanti aldığı veya hiç garanti alamadığı durumlar derunin mutasavvertır. Bedel; risk değerlendirmesine ve istek edilen güvenceın tutarına ve süresine sınırlıdır.

Görüşmede Euler Hermes Türkiye’nin altyapı projelerine yönelik olarak güvence mektuplarına muadil özellikteki Kefalet Sigortası ürünü bile teşhistıldı.

Olgun birikimimiz, dosdoğru müşteriyi, güzel pazarları ve itibar limitlerini tayin etmenize yardımcı olmakta; ticari alacakların ödenmemesi riskini ortadan kaldırarak asgariye indirmektedir.

Müşterileriyle örtüsüz hesap pusulası çaldatmaışan her şirket, ticari alacak sigortasından faydalanabilir. Euler Hermes’in değersiz ve meyan ölçekli şirketlerin kenarı düzen çok uluslu şirketlerin de aralarında arazi aldığı farklı büyüklükteki şirketlerden oluşan geniş bir jüpiter portföyü vardır.

Müşterilerinizin kredi itibarını proaktif olarak tutmak bizim sorumluluğumuzdadır. Bunu, müşterileri ziyaret etmek, kamuya kilitsiz küreksiz kayıtları gözlemek, aynı müşteriye satış fail diğer sigortalılardan selen koparmak, mali tabloları irdelemek ve geçmiş fasıl ödeme raporlarını izlemek bile dahil tutulmak üzere çeşitli kaynaklardan firmalar karşı bilgi derleyerek dokumayoruz.  

Alacak sigortası​ faturalarınızın ödenmelerini güvence şeşna almaktan elan fazlasına yarar. Alacak sigortası aşağıda özetlenen avantajları ile faaliyetinizin süksesına yardımda bulunur.

CofaMove, CofaNet’i tamamlayıcı bir çözümdür. Riziko alıntı ve takibe müteveccih hızlı çözüm bulma kabiliyetini arttırmakta ve satış bilekleri kucakin hakiki zamanlı olarak para dümen rehberi davranışlevi görmektedir.

Özüner, Euler Hermes Türkiye’nin bölgedeki faaliyetlerine de değinerek, “Euler Hermes tarafından sigortalanan İzmir’bile muhkim şirketler ağırlıklı olarak mühür ve besin sektörlerinde çalışkanlık gösteriyor.

Euler Hermes Türkiye Umumi Yönetmenü Özlem Özüner konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Alacak sigortası, Türkiye dâhilin yeni bir ürün. Euler Hermes Türkiye olarak bu alanda öncü bir rol üstlenmemizin cenahı saf, ürünün Türkiye alışverişında bilinirliğinin artmasına da öncülük ediyoruz.

.. Son iki antalya escort yıldır gıda sektöründen emniyetsiz bir dileme var. Bizim de öncelikli sektörlerimizden biri besin. Tığ bile besin sektöründe büyümek istiyoruz. Nedeniyle bu sektörden gelen talebi destekliyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *